Головна
About Us banner

ДЕКАПЕПТИЛ ДЕПО

Декапептил Депо (трипторелін) - синтетичний аналог гонадотропін-рилізинг гормону (ГнРГ).

Активною речовиною Декапептилу є трипторелін. Єдиною відмінністю є заміна в триптореліні L-гліцину в шостій позиції пептидного ланцюга на D-триптофан. Внесення вказаних вище змін до структури молекули триптореліну дозволило добитися більшої спорідненості її до рецепторів ГнРГ в передній частці гіпофіза, а також значно збільшило період її напіврозпаду.

Протягом 24 годин після ін'єкції Декапептил депо зв'язується з рецепторами ГнРГ, що призводить до поступової блокади гонадотропної функції гіпофіза, яка досягає свого максимуму до кінця другого тижня дії препарату. Оскільки трипторелін менш схильний до руйнування пептидазою, його період напівжиття складає 3 години (порівняно з 15 хвилинами у ендогенного ГнРГ), що забезпечує повільніше виведення препарату.

Як і при використанні інших агоністів ГнРГ, після першої ін'єкції Декапептилу Депо, відбувається транзиторне підвищення концентрації ФСГ і ЛГ, що у ряді випадків приводить до погіршення симптоматики в перші дні після початку терапії. Надалі концентрації гонадотропінів починають знижуватися, що призводить до падіння концентрації статевих гормонів до посткастраційного або менопаузального рівнів. Описані ефекти є зворотними

Декапептил Депо показаний при лікуванні ендометріозу, міоми матки, безпліддя із застосуванням ДРТ, а також при гормонозалежній карциномі простати у чоловіків.

Завдяки унікальній біорозчинній Депо-формі Декапептил депо забезпечує: швидкий і виражений ефект, збереження психологічного комфорту і нормальної фізичної активності , відновлення репродуктивної функції після закінчення лікування в оптимально короткі терміни.

Інструкція до застосування

 

РЕМЕСТИП

Реместип містить терліпресин - синтетичний аналог вазопресину, природного гормона задньої частки гіпофіза, що відрізняється від нього заміщеним у 8-й позиції аргініном на лізин, а також тим, що три гліцинових залишки приєднані до термінальної аміногрупи цистеїну. Основним ефектом терліпресину є виражена вазоконстрікція та зупинка кровотечі.

Терліпресин причиняє спазм артеріол і венул переважно в паренхімі внутрішніх органів, скорочення гладкої мускулатури стінки стравоходу, підвищення тонусу та перистальтики кишечнику загалом. Крім впливу на гладкі м'язи судин, терліпресин стимулює гладку мускулатуру матки, у тому числі при відсутності вагітності.

Реместип є ефективним кровозупинним засобом, що застосовується при кровотечах травного тракту та сечостатевих шляхів наприклад, при кровотечах з варикозних вузлів стравоходу, при виразках шлунка і дванадцятипалої кишки; при маткових кровотечах, зумовлених функціональними порушеннями або іншими причинами, пологами, абортом тощо; при кровотечах, пов'язаних з хірургічними втручаннями, зокрема на органах черевної порожнини й малого таза. Місцево - під час гінекологічних втручань на шийці матки.

Завдяки комплексному механізму дії  Реместип забезпечить швидкий кровозупинний ефект, забезпечить захист від повторних кровотеч і допоможе спростити проведення оперативного втручання.

Інструкція до застосування

 

НОРПРОЛАК

Норпролак (хінаголід) - селективний агоніст дофамінових  D2-рецепторів, що застосовується для лікування ідіопатичної гіперпролактинемії та гіперпролактинемії, спричиненої пролактин-секретуючою мікро- або макроаденомою гіпофіза.

Гіперпролактинемія -  підвищення рівня пролактину  у крові. Звичайно рівень пролактину підвищується під час вагітності і годування материнським молоком. Коли жінка перестає годувати дитину, рівень пролактину нормалізується. Якщо рівень пролактину підвищується не в період вагітності і не знижується до норми після припинення годування грудьми, такий стан називається гіперпролактинемією.

Одним із симптомів гіперпролактинемії є порушення менструального циклу  Це часто і стає причиною безпліддя. Паціентки з гіперпролактинемією також можуть страждати від головних болів, зниження статевого потягу, значного підвищення маси тіла. У 30 % жінок з гіпепролактинемією зустрічається галакторея. Також спостерігаються гірсутизм, гіперандрогенія і акне ( у 20-25%).

Норпролак (хінаголід) - селективний агоніст дофамінових  D2-рецепторів, що не належить до хімічної групи похідних маткових ріжків. Завдяки своїм дофамінергічним властивостям препарат чинить сильну інгібуючу дію на секрецію  пролактину  передньої долі гіпофіза, не знижуючи при цьому нормальні рівні  інших  гіпофізарних гормонів.

Норпролак як інгібітор секреції пролактину пролонгованої дії є ефективним при призначенні внутрішньо один раз на добу пацієнтам із гіперпролактинемією, призводячи до зменшення вираженості таких  клінічних симптомів, як галакторея, олігоменорея, аменорея, безпліддя і зниження лібідо.

Встановлено, що тривале лікування Норпролаком призводить до зменшення розмірів або  зупинки росту пролактинсекретуючих мікро- і макроаденом гіпофіза.

Завдяки унікальності структури молекули НОРПРОЛАК ефективно знижуючи рівень пролактину,  зменшує розміри пролактиноми, відновлює і нормалізує менструальний цикл, відновлює репродуктивну функцію у жінок з безпліддям на фоні гіперпролактинемії.

Інструкція до застосування