Головна
About Us banner

ПЕНТАСА (таблетки)

ГЛІПРЕСИН

ПИКОПРЕП

 

Корисна інформація 

 

ПЕНТАСА (таблетки) 

Пентаса -  месалазин пролонгованого і контрольованого вивільнення, який діє незалежно від рН кишечника. Пентаса - це інноваційна лікарська форма месалазину  - таблетки, що складаються з мікрогранул, покритих напівпроникною оболонкою.     

На практиці, така унікальна лікарська форма забезпечує повільне і поступове вивільнення  Пентаси по ходу кишечника  починаючи з дванадцятипалої кишки. При цьому, зміни рівня внутрішньопросвітного рН і прискорення транзиту при діареї не впливають на швидкість вивільнення препарату.  Завдяки цим особливостям структури,  Пентаса забезпечує високу і постійну терапевтичну концентрацію по всій довжині тонкого і товстого кишечника.

Пентаса  показана до застосування у пацієнтів з виразковим колітом та хворобою Крона.

Широкий практичний досвід застосування Пентаси у країнах Західної Європи і Північної Америки довів, що Пентаса гарантує високу ефективність і забезпечує успіх підтримуючої терапії запальних  захворювань кишечника на фоні відмінної переносимості препарату.

Оскільки лікування неспецифічного виразкового коліту і хвороби Крона базується на визначенні локалізації запального процесу і ступеня його активності,  Пентаса ефективно зменшить симптоми захворювання незалежно від його локалізації, незалежно від значення рН,  а також від ступеня важкості ураження кишечника.

Пентаса - оптимальне лікування пацієнтів з неспецифічним виразковим колітом і хворобою Крона, тому що :

1. Пентаса забезпечує потужний протизапальний ефект по всій  довжині кишечника - від 12-палої кишки і до прямої ;  

2. Гарантує прицільну дію в запаленій ділянці кишечника незалежно від рН;  

3. Швидко зменшує  симптоми захворювання незалежно від його локалізації, і ступеня важкості захворювання;

4. Пентаса безпечна для всіх пацієнтів і особливо рекомендована  тим, хто не переносить лікування сульфасалазинами та  забезпечує відмінну прихильність до лікування і покращення якості життя пацієнтів.

 

Інструкція до застосування

Де купити?

 

ГЛІПРЕСИН

Гліпресин - синтетичний аналог вазопресину - життєзберігаюча терапія при кровотечах
із варикозних вен стравоходу.

  • Кровотечі із ушкоджених варикозних вен стравоходу є важким ускладненням портальної гіпертензії і є однією з причин смерті у пацієнтів з цирозом печінки;
  • Швидка зупинка кровотечі має дуже важливе значення і чим швидше пацієнт отримає допомогу, тим кращим є прогноз;
  • Мета лікування полягає не лише в тому, щоб зупинити кровотечу, але і попередити швидку повторну кровотечу.

Діючою речовиною Гліпресину є тригліцил-лізин-вазопресин або терліпресин. Гліпресин синтезується з вазопресину. При потраплянні в організм людини терліпресин перетворюється в активний метаболіт - лізин-вазопресин (ліпресин).

Терліпресин зменшує портальну гіпертензію, одночасно знижуючи портальний кровотік і спричиняє спазм м'язів стравоходу з подальшим стисненням  варикозно розширених вен стравоходу. Основним ефектом терліпресину є виражена вазоконстрікція та зупинка кровотечі.

Гліпресин миттєво зупиняє кровотечу - завдяки вазоконстрікторним властивостям - знижує портальну гіпертензію і зупиняє кровотечу з варикозних судин стравоходу. Підтверджується ендоскопічно.


     - Гліпресин - єдине фармакологічне лікування, яке підтвердило здатність зменшувати госпітальну смертність після гострої кровотечі з варикозних вен стравоходу;
     - Болюсна внутрішньовенна ін"єкція - ідеальна лікарська форма для невідкладних станів.

Гліпресин - препарат вибору при кровотечах з варикозних вен стравоходу
 

Інструкція до застосування

 

ПІКОПРЕП

Пікопреп - препарат для очищення кішківника перед проведенням рентгенологічних досліджень, перед ендоскопією та перед хірургічним втручанням.

Більш ніж 20 мільйонів пацієнтів успішно використовували ПІКОПРЕП.

ПІКОПРЕП є найбільш популярним препаратом перед проведенням рентгенологічних досліджень, перед еноскопією та перед хірургічними втручаннями у Сполученому Королівстві, Канаді та Ірландії.

 

Інструкція до застосування

Де купити?