Головна
About Us banner

МІНІРИН

ДЕКАПЕПТИЛ ДЕПО

ЗОМАКТОН


Корисна інформація 

 

МІНІРИН

В лікуванні пацієнтів з нецукровим діабетом центрального ґенезу великим досягненням стало впровадження в клінічну практику таблетованої форми десмопресину - Мінірину. Діючою речовиною Мінірину є синтетичний аналог природного гормону задньої долі гіпофіза - аргінін-вазопресину (антидіуретичний гормон). Порівняно з вазопресином, Мінірин проявляє більш виражену і тривалу  антидіуретичну активність, не впливаючи на гладенькі м'язи судин і внутрішніх органів - що пояснюється змінами в структурі молекули.  При прийомі препарату антидіуретичний ефект настає вже через 15 хвилин. Прийом 0,1-0,2 мг Мінірину забезпечує у більшості пацієнтів антидіуретичний ефект тривалістю 8-12 годин. Початкова доза Мінірину для дітей та дорослих із нецукровим діабетом центрального ґенезу становить 0,1 мг 3 рази на добу. Пізніше доза підбирається індивідуально.

Крім цього, Мінірин широко застосовується при ноктурії і первинному нічному енурезі у дітей. Проблему ніктурії можна ефективно вирішувати, зменшуючи об'єм нічної сечі і Мінірин рекомендований міжнародними експертами (ICS, 2005) як препарат першого вибору для лікування ніктурії у як жінок, так і в чоловіків.

Компанія «Ferring Pharmaceuticals S. A.» є першим розробником і виробником різних лікарських форм Мінірину (десмопресину) від назального спрею до таблеток миттєвого розчинення - Мінірин Мелт.

Мінірин - оригінальний високоефективний препарат, який володіє найбільш повною доказовою базою і широко використовується в країнах Центральної та Західної Європи, Пн. Америки, Японії та інших країнах світу.

Для пацієнтів з нецукровим діабетом центрального ґенезу та первинним нічним енурезом  Мінірин ( таблетки) забезпечує ряд переваг:

  1. Більш високу ефективність лікування - завдяки точності дози в таблетці і кращій біодоступності у тих пацієнтів, яким незручно або протипоказано приймати назальні форми ліків;
  2. Високу безпечність і кращу переносимість терапії - внаслідок того, що значно знижена ймовірність передозування препарату і пов'язаних з цим таких грізних побічних ефектів, як гіпонатріємія;
  3. Зручність застосування препарату при постійному прийомі - Мінірин в таблетках не викликає атрофії слизової оболонки носа, крім цього, прийом таблеток не обмежений наявністю супутніх захворювань, наприклад алергією, катаральними явищами.
  4. Економічно вигідно  - більш  економічно обгрунтованим є застосування таблетованих форм десмопресину з огляду на НАЙНИЖЧУ вартість 1 мкг діючої речовини.

Інструкція до застосування

Де купити?

 

ДЕКАПЕПТИЛ ДЕПО

Декапептил Депо (трипторелін) - синтетичний аналог гонадотропін-рилізинг гормону (ГнРГ).

Активною речовиною Декапептилу є трипторелін. Єдиною відмінністю є заміна в триптореліні L-гліцину в шостій позиції пептидного ланцюга на D-триптофан. Внесення вказаних вище змін до структури молекули триптореліну дозволило добитися більшої спорідненості її до рецепторів ГнРГ в передній частці гіпофіза, а також значно збільшило період її напіврозпаду.

Протягом 24 годин після ін'єкції Декапептил депо зв'язується з рецепторами ГнРГ, що призводить до поступової блокади гонадотропної функції гіпофіза, яка досягає свого максимуму до кінця другого тижня дії препарату. Оскільки трипторелін менш схильний до руйнування пептидазою, його період напівжиття складає 3 години (порівняно з 15 хвилинами у ендогенного ГнРГ), що забезпечує повільніше виведення препарату. 

Як і при використанні інших агоністів ГнРГ, після першої ін'єкції Декапептилу Депо, відбувається транзиторне підвищення концентрації ФСГ і ЛГ, що у ряді випадків приводить до погіршення симптоматики в перші дні після початку терапії. Надалі концентрації гонадотропінів починають знижуватися, що призводить до падіння концентрації статевих гормонів до посткастраційного або менопаузального рівнів. Описані ефекти є зворотними

Декапептил Депо показаний при лікуванні ендометріозу, міоми матки, безпліддя із застосуванням ДРТ, а також при гормонозалежній карциномі простати у чоловіків.

Завдяки унікальній біорозчинній Депо-формі Декапептил депо забезпечує: швидкий і виражений ефект, збереження психологічного комфорту і нормальної фізичної активності , відновлення репродуктивної функції після закінчення лікування в оптимально короткі терміни.

Інструкція до застосування

Де купити? 

 

ЗОМАКТОН

Зомактон (соматропин) – ідентичний гіпофізарному гормону росту людини за амінокислотною послідовністю довжиною 191 амінокислотний залишок і фармакокінетичним профілем. Можна вважати, що Зомактон викликає ті ж самі фармакологічні ефекти, що й ендогенний гормон.

Гормон росту сприяє загальному пропорційному росту кісток скелета у людини.

Після введення екзогенного препарату Зомактон у дітей з підтвердженим дефіцитом гіпофізарного гормону росту спостерігається лінійне зростання   і збільшенню маси тіла відзначається пропорційне збільшення розмірів інших тканин. До цих змін належать: підвищений ріст сполучної тканини, шкіри і відростків; збільшення скелетної мускулатури зі зростанням розмірів і кількості клітин; збільшення тимусу; збільшення печінки з підвищеною проліферацією клітин; незначне збільшення гонад, надниркової і щитовидної залози. На фоні замісної терапії гормоном росту не відзначалося ні диспропорційного росту шкіри і плоских кісток, ні прискореного статевого дозрівання.

У великих дозах або за відсутності інсуліну гормон росту діє як діабетогенний засіб, викликаючи ефекти, які спостерігаються зазвичай при голодуванні (порушення толерантності до вуглеводів, гальмування ліпогенезу, мобілізація жиру і кетоз).

Після лікування гормоном росту відзначається накопичення натрію, калію і фосфору. Накопичення цих солей свідчить про підвищену їх потребу в період росту тканин.

Зомактон застосовується для:

- тривалої терапії дітей із гіпофізарною затримкою росту, пов'язаною з недостатнім виробленням та/або секрецією гормону росту;

- тривалої терапії затримки росту, пов'язаної з синдромом Тернера, підтвердженого хромосомним аналізом.

Для введення Зомактона використовується безголковий ін'єктор ZomaJet 2 Vision:

-  Немає болю і страху у дитини

-  Висока прихильність до лікування

-  Відсутність ризику інфільтрації та абсцесу в місці і ін'єкції

-  Можливість точно підібрати дозу або зробити корекцію «помилки» дози


До уваги лікарів та пацієнтів!

Змінено упаковку препарату Зомактон. Нова упаковка виглядає так:

Нова упаковка Зомактон.

Як правильно користуватися безголковим ін'єктором ZomaJet 2 Vision

Інструкція до застосування

Де купити? Де замовити?