Головна
About Us banner

"Ліки, що говорять мовою власного організму"
- так можна охарактеризувати більшість із препаратів,
що виробляються компанією Феррінг.

Фредерік Паулсен  є автором теорії, згідно з якою пептиди, які лежать в основі багатьох гормонів, можуть бути модифіковані в процесі синтезу. А отримані в результаті цього речовини, матимуть всі переваги природних молекул і при цьому будуть позбавлені їх недоліків. Він вважав, що нові синтезовані сполуки будуть застосовуватися для поповнення дефіциту, нормалізації або  лікування патологічних станів, що загрожують життю людини.
З цієї теорії і з цього бачення  розпочала свій ріст компанія Феррінг.  Чи міг далекоглядний і винахідливий Фредерік Паулсен заглянути так далеко в майбутнє і уявити собі ту перспективу розвитку компанії, яку ми бачимо сьогодні? Дійсно, принципи доктора Паулсена – прагнення до високої якості продукції, широке наукове підтвердження всіх отриманих результатів – продовжують жити і живити всі найуспішніші проекти компанії. 
Доктор вважав, що: «Справжній успіх є результатом поєднання інтуїтивної прозорливості та наукової роботи, які притягують інших вчених. Краще працювати над дослідженнями не думаючи про матеріальний зиск. Дослідження орієнтоване на фінансовий результат є надзвичайно непродуктивним». Передбачення вченого збулися з неймовірною точністю…