Головна
About Us banner

Феррінг Фармацевтікалз - як компанія з власною науково-дослідницькою базою, постійно інвестує значні кошти в розвиток дослідницької роботи та підготовку висококваліфікованих спеціалістів, що створюють ліки нової генерації,  здатні подолати раніше невиліковні захворювання.
Феррінг проводить дослідницьку роботу в 4-х основних терапевтичних областях: лікування безпліддя, урологія, гастроентерологія та ендокринологія. 
Феррінг –  є незмінним лідером за кількістю відкриттів у області пептидних гормонів гіпофіза та пептидоміметриків, кожне відкриття має надзвичайну вагу для компанії та її історії в цілому. Крім того, в кожній з терапевтичних областей Феррінг намагається створювати препарати з найбільш ефективною та зручною для пацієнтів лікарською формою.

Основним завданням для Феррінг  є створення інноваційних ліків та удосконалення вже існуючих препаратів:

  • Приділяючи особливу увагу вивченню властивостей нових пептидних гормонів гіпофіза та протеолітичних генів;
  • Розвиваючи наукові теорії пептидних гормонів гіпофіза та технології;
  • Пристосовуючи вже існуючі препарати для лікування специфічних захворювань;
  • Та створюючи найбільш ефективні та зручні для пацієнтів лікарські форми.

Крім власних досліджень, що проводяться у дослідницьких центрах компанії, Феррінг  широко співпрацює з науково-дослідницькими інститутами, університетами, фармацевтичними та біотехнологічними компаніями задля досягнення спільного кінцевого результату дослідження на взаємовигідних умовах.