Головна
About Us banner

ФІРМАГОН

Інструкція до застосування

Сайт підтримки лікарів та паціентів

Публікації

 

МІНІРІН МЕЛТ 60 мкг

Компанія «Ferring Pharmaceuticals S. A.» є першим розробником і виробником десмопресину у вигляді ліофілізату орального -  Мінірин Мелт.

Мінірин Мелт широко застосовується при ноктурії у дорослих. Мінірин Мелт рекомендований міжнародними експертами:

  • International Consultation on Incontinence  (ICI) (2013);
  • European Association of Urology (EAU) (2014);
  • The New England Research Institute (NERI) (2012);
  • UK National Institute for Health and Clinical Excellence (NICE) (2010);
  • American Urological Association (AUA) (2012),

як препарат першого вибору для лікування ноктурії у чоловіків і в жінок.

Мінірин Мелт - оригінальний високоефективний препарат, який володіє найбільш повною доказовою базою і широко використовується в країнах Центральної та Західної Європи, Пн. Америки, Японії та інших країнах світу.

Інструкція до застосування

 

ДЕКАПЕПТИЛ ДЕПО

Декапептил Депо (трипторелін) - синтетичний аналог гонадотропін-рилізинг гормону (ГнРГ).

Активною речовиною Декапептилу є трипторелін. Єдиною відмінністю є заміна в триптореліні L-гліцину в шостій позиції пептидного ланцюга на D-триптофан. Внесення вказаних вище змін до структури молекули триптореліну дозволило добитися більшої спорідненості її до рецепторів ГнРГ в передній частці гіпофіза, а також значно збільшило період її напіврозпаду.

Протягом 24 годин після ін'єкції Декапептил депо зв'язується з рецепторами ГнРГ, що призводить до поступової блокади гонадотропної функції гіпофіза, яка досягає свого максимуму до кінця другого тижня дії препарату. Оскільки трипторелін менш схильний до руйнування пептидазою, його період напівжиття складає 3 години (порівняно з 15 хвилинами у ендогенного ГнРГ), що забезпечує повільніше виведення препарату. 

Як і при використанні інших агоністів ГнРГ, після першої ін'єкції Декапептилу Депо, відбувається транзиторне підвищення концентрації ФСГ і ЛГ, що у ряді випадків приводить до погіршення симптоматики в перші дні після початку терапії. Надалі концентрації гонадотропінів починають знижуватися, що призводить до падіння концентрації статевих гормонів до посткастраційного або менопаузального рівнів. Описані ефекти є зворотними

Декапептил Депо показаний при лікуванні ендометріозу, міоми матки, безпліддя із застосуванням ДРТ, а також при гормонозалежній карциномі простати у чоловіків.

Завдяки унікальній біорозчинній Депо-формі Декапептил депо забезпечує: швидкий і виражений ефект, збереження психологічного комфорту і нормальної фізичної активності , відновлення репродуктивної функції після закінчення лікування в оптимально короткі терміни.

Інструкція до застосування