Головна
About Us banner

РЕМЕСТИП

ГЛІПРЕСИН

ОКТОСТИМ

 

 Корисна інформація

 

 

РЕМЕСТИП

Реместип містить терліпресин  - синтетичний аналог вазопресину, природного гормона задньої частки гіпофіза, що відрізняється від нього заміщеним у 8-й позиції аргініном на лізин, а також тим, що три гліцинових залишки приєднані до термінальної аміногрупи цистеїну. Основним ефектом терліпресину є виражена вазоконстрікція та зупинка кровотечі.   

Терліпресин причиняє спазм артеріол і венул переважно в паренхімі внутрішніх органів, скорочення гладкої мускулатури стінки стравоходу, підвищення тонусу та перистальтики кишечнику загалом. Крім впливу на гладкі м'язи судин, терліпресин стимулює гладку мускулатуру матки, у тому числі при відсутності вагітності.

Реместип є ефективним кровозупинним засобом, що застосовується при кровотечах травного тракту та сечостатевих шляхів наприклад, при кровотечах з варикозних вузлів стравоходу, при виразках шлунка і дванадцятипалої кишки; при маткових кровотечах, зумовлених функціональними порушеннями або іншими причинами, пологами, абортом тощо; при кровотечах, пов'язаних з хірургічними втручаннями, зокрема на органах черевної порожнини й малого таза. Місцево - під час гінекологічних втручань на шийці матки.

Завдяки комплексному механізму дії  Реместип забезпечить швидкий кровозупинний ефект, забезпечить захист від повторних кровотеч і допоможе спростити проведення оперативного втручання.

Інструкція до застосування

 

ГЛІПРЕСИН

Гліпресин - синтетичний аналог вазопресину - життєзберігаюча терапія при кровотечах
із варикозних вен стравоходу.

  • Кровотечі із ушкоджених варикозних вен стравоходу є важким ускладненням портальної гіпертензії і є однією з причин смерті у пацієнтів з цирозом печінки;
  • Швидка зупинка кровотечі має дуже важливе значення і чим швидше пацієнт отримає допомогу, тим кращим є прогноз;
  • Мета лікування полягає не лише в тому, щоб зупинити кровотечу, але і попередити швидку повторну кровотечу.

Діючою речовиною Гліпресину є тригліцил-лізин-вазопресин або терліпресин. Гліпресин синтезується з вазопресину. При потраплянні в організм людини терліпресин перетворюється в активний метаболіт - лізин-вазопресин (ліпресин).

Терліпресин зменшує портальну гіпертензію, одночасно знижуючи портальний кровотік і спричиняє спазм м'язів стравоходу з подальшим стисненням  варикозно розширених вен стравоходу. Основним ефектом терліпресину є виражена вазоконстрікція та зупинка кровотечі.

Гліпресин миттєво зупиняє кровотечу - завдяки вазоконстрікторним властивостям - знижує портальну гіпертензію і зупиняє кровотечу з варикозних судин стравоходу. Підтверджується ендоскопічно.


     - Гліпресин - єдине фармакологічне лікування, яке підтвердило здатність зменшувати госпітальну смертність після гострої кровотечі з варикозних вен стравоходу;
     - Болюсна внутрішньовенна ін"єкція - ідеальна лікарська форма для невідкладних станів.

Гліпресин - препарат вибору при кровотечах з варикозних вен стравоходу

Інструкція до застосування


 

ОКТОСТИМ

Октостим містить десмопресин, який є структурним аналогом природного гормону задньої долі гіпофіза аргінін-вазопресину (АДГ). Різниця полягає у дезамінуванні цистеїну та заміні L-аргініну на D-аргінін. Це призводить до значного збільшення тривалості дії та практично відсутності пресорного ефекту в дозах, що застосовуються у клініці. 

 

Десмопресин у високих дозах, 0,3 мкг/кг маси тіла внутрішньовенно, призводить до підвищення в 2-4 рази коагулянтної активності фактора VIII (VIII:С). Також збільшується вміст антигену до фактора фон Віллебранда (vWF:Ag), але меншою мірою. У той же час відбувається звільнення активатора плазміногену (t-PA).

 

Введення десмопресину призводить до скорочення або нормалізації часу кровотечі у пацієнтів із подовженим часом кровотечі при уремії, цирозі печінки, дисфункції тромбоцитів уродженого або медикаментозного генезу та у пацієнтів із подовженим часом кровотечі невідомої етіології.

 

При застосуванні десмопресину замість фактора VIII ризику передачі ВІЛ-інфекції та вірусних гепатитів немає.

 

Показання:

  • Скорочення чи нормалізація подовженого часу кровотечі перед інвазивними лікувальними і діагностичними втручаннями або для консервативного лікування кровотеч у пацієнтів з подовженим часом кровотечі внаслідок уродженої або медикаментозно індукованої дисфункції тромбоцитів, уремії, цирозу печінки або у пацієнтів з подовженим часом кровотечі невідомої етіології.
  • Консервативне лікування та профілактика кровотеч, пов’язаних з незначними хірургічними втручаннями, у пацієнтів з легкою формою гемофілії типу А та хвороби фон Віллебранда, які позитивно відреагували на тестову дозу. Можливе лікування навіть помірно вираженої форми захворювання.

 

Інструкція до застосування