Головна
About Us banner


25-27 вересня 2013 року в м. Києві планується проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю та Пленум акушерів-гінекологів України на тему: «Репродуктивне здоров’я: актуальні питання сьогодення», яка відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 30/1, ст. метро Арсенальна, Центральний Будинок офіцерів Збройних Сил України.

Науково-практична конференція внесена в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково – практичних конференцій, які проводитимуться у 2013р., затверджений МОН України».

Організаторами конференції являються: Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, Національний проект «Нове життя: нова якість охорони материнства та дитинства», Асоціація акушерів-гінекологів України, Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та Український державний інститут репродуктології. В рамках конференції будуть представлені доповіді провідних вітчизняних та зарубіжних фахівців в галузі акушерства та гінекології.

Плануються до розгляду наступні питання:

  • актуальні питання репродуктивної медицини та ендокринної гінекології;
  • реформи та національні пріоритети в охороні здоров’я матері та дитини;
  • невідкладні стани в акушерсько – гінекологічній практиці: своєчасна діагностика та адекватна допомога;
  • превентивна онкогінекологія, передпухлинні стани жіночої репродуктивної системи;
  • екстрагенітальна патологія в акушерстві: сучасні аспекти;
  • гінекологія та ендоскопія: проблемні питання.